Pzt - Pazar : 08:00 - 19:00

Profesyonel hizmet almak isteyenler için Eskişehir Bosch Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Bosch marka beyaz eşyalarınız ortaya çıkabilecek her türlü soruna karşı çözüm odaklı çalışma yapılmaktadır. Çetin Teknik Servis olarak hizmete başladığımız ilk günden itibaren belirlemiş olduğumuz kalite standartlarından şaşmadan hizmet vermeye devam etmekteyiz.
Yapmış olduğumuz her çalışmada müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daha uzun süre kullanım imkanı sağlamasına yardımcı olmaktayız. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kurutma makinası, ankastre setlerde arıza durumunda onarım işlemi yapılmaktadır. Yapılacak kontroller sayesinde belirlenen soruna göre duruma müdahale edilmektedir.

Profesyonel Bosch Servis Hizmeti

Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz Bosch  Eskişehir servis hizmeti sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her durumda Eskişehir’de farklı semtlerde hizmet almanızı sağlamaktayız. Servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde taleplerinizi ileterek kısa süre içerisinde geri dönüş elde edebilirsiniz. Yapmış olduğunuz talepler doğrultusunda belirtmiş olduğunuz adrese en kısa süre içerisinde ulaşım sağlanmaktadır. Servis ekibimiz gerekli kontrolleri sağlanmasının ardından belirlenen soruna göre çalışmaları devam ettirmektedir.
Kullanmış olduğunuz beyaz eşyalar oluşabilecek her türlü arıza durumunda kısa süre içerisinde sorunun giderilmesi sağlanmaktadır. Bu sayede beklemenize gerek kalmadan cihazınızı kullanılır şekilde teslim alabilirsiniz. Ekibimiz gerekli ayrıntılara dikkat ederek yapmış olduğu çalışmalar sonucunda müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde kaliteli hizmet sunulmasını sağlamaktadır.

Eskişehir Bosch Servis Fiyatları

Bosch marka beyaz eşyalarınızda oluşan arıza ya da hata durumunda servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Yapacağınız görüşmeler sayesinde sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanmak adına taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz. Kesintisiz destek hattımız üzerinden yapacağınız görüşmeler merak ettiğiniz konular üzerinde daha fazla bilgi elde etmenizi sağlamaktadır.
İletişim bilgilerimiz üzerinden servisimize ulaşım sağlayarak taleplerinizi iletebilirsiniz. En uygun Bosch servis fiyatları üzerinden hizmet almak isteyenler fiyatlar konusunda bilgi almak için servisimiz ile iletişime geçebilirler. Yapacağınız görüşmeler sonucunda oluşan arıza durumuna göre belirlenecek fiyat seçenekleri üzerinden hizmet alabilirsiniz. Arıza durumunun nedeninin parçalar da oluşan sorunlar olması durumunda yedek parça değişimi ile cihazın yeniden çalışır duruma getirilmesi sağlanmaktadır.

Garantili Yedek Parça

Servisimiz tarafından değiştirilen yedek parçalar garantilidir. Garanti süreleri yedek parçanın cinsine göre değişkenlik göstermektedir. Arıza tespiti ve hangi parçanızın arızalı olduğunu öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

whatsapp